آیپ

شرکت آیپ

ایمن پردازان

ایمن پردازان مبتکر کاسپین

هوشمند سازی

خانه هوشمند

طراحی وب سایت

برنامه نویسی

طراحی و تولید نرم افزار

سیستم های حفاظتی و نظارتی

رشت

گیلان

نرم افزار پزشکان

نرم افزار مدیریت مطب

سیستم جامع مدارس آنلاین

نرم افزار آنلاین املاک

سیستم های امنیتی

بیم دتکتور - Beam Detector

 

در مواردی که بخواهیم مکان وسیعی مانند سالن یک کارخانه و یا سالن موزه و ... را تحت پوشش سیستم اعلام حریق قرار دهیم و نصب دتکتورهای معمولی مشکل و یا غیر معقول باشند از این نوع دتکتورها استفاده میگردد. دلیل اصلی استفاده از دتکتورهای Beam یا اشعه ای ، جبران ناتوانی دتکتورهای نقطه ای می باشد.

Beam Detector - بیم دتکتور

این نوع از دتکتورها از یک فرستنده (TX) ، یک گیرنده (RX) تشکیل شده اند. این دو قسمت در دو سمت سالن نصب می شوند و هرگاه عاملی مانند دود بین این دو عنصر واقع شود و ارتباط اشعه را قطع و یا کم کند باعث اعلام خطر می گردد. در نوع معمول تر از این نوع دتکتورها ،فرستنده و گیرنده روی یک قسمت وجود دارد و در قسمت روبرو یک انعکاس دهنده (Reflector) نصب میگردد. این دتکتورها می توانند فضایی به پهنای 15 متر و به طول 10 الی 100 متر را تحت پوشش خود قرار دهند و ارتفاع نصب آنها بین 2.7 متر تا 25 متر است. ولتاژ کار آنها 24 ولت DC و جریان مصرفی درحالت ساکن حدود 50 میلی آمپر و در هنگام اعلام خطر 70 میلی آمپر است. هر چه فاصله ی بین گیرنده و فرستنده افزایش یابد جریان مصرفی نیز افزایش می یابد.

بیم دتکتور FireBeam

مجموعه بیم دتکتور شامل یک گیرنده و فرستنده ، یک کنترلر و یک رفلکتور میباشد. فرستنده طیف نوری در ردیف طیف مادون قرمز را به صورت متقارن به سمت رفلکتور می فرستد. در رفلکتور نور منعکس می شود و در گیرنده این نور گرفته شده، درصد انتشار و درصد جذب نور مقایسه و وضعیت محیط بررسی می گردد. در شروع کار دتکتور اولین مقدار جذب شده پس از تنظیم آینه و دتکتور را به عنوان مبنا قرار می دهد. در صورتی که در مراحل بعدی درصد نور جذب شده کمتر باشد این مرحله به عنوان وجود مانع تلقی شده و موجب ارسال آلارم می گردد. کلیه تنظیمات و مراحل کالیبره کردن دتکتور از کنترلر قابل انجام است.

 

بیم دتکتور چیست , Beam Detector , نصب بیم دتکتور , راهنمای نصب بیم دتکتور , هزینه نصب بیم دتکتور , بیم دتکتور برند فایربیم , قیمت بیم دتکتور Fire Beam , قیمت بیم دتکتور Zeta , قیمت بیم دتکتور Fireray , قیمت بیم دتکتور 80متری , قیمت بیم دتکتور 40 متری , قیمت بیم دتکتور 100 متری , بیم دتکتور رفلکتوری زتا , بیم دتکتور رفلکتوری فایر بیم , اعلام حریق , نمایندگی فروش بیم دتکتور در رشت و گیلان , آموزش نصب بیم دتکتور , فایر ری , برند هوچیکی , تجهیزات اعلام حریق ,  قیمت بیم دتکتور Honeywell , محصولات آریاک , قیمت بیم دتکتور , TheFireBeam , محصولات اعلام حریق , فروش رشت بندرانزلی لاهیجان , کابل نسوز مخصوص اعلام حریق , محصولات زیتکس

درباره ما

About our Company

 • درباره ما و چشم انداز

  About Us & Vision

 • مزیتهای استفاده از خدمات ما

  Advantage of Our Services

 • همکاران

  Associates

برخی از پروژه های اجرایی

Projects by Company

انتخاب کنید

مشتريان

به ما بپیوندید

همکاران

Associates

ایثار پژوم

مدیر عامل

محمدرضا حقیقت

امور اداری

سهیل پورغلام

تکنسین فنی

حمید تورانی

برنامه نویس

به ما
بپيونديد

درخواست شغل

ارتباط با ما

 • آدرس

  دفتر مرکزی : رشت، گلسار، بلوار دیلمان، روبروی خیابان شیرخانی، خیابان بوستان، انتهای مهستان 1، ساختمان آیپ، واحد 2

 • تماس با ما

  تلفن تماس : 09 55 76 33-013

   

  داخلی ها :

  واحد پشتیبانی و توسعه محصولات نرم افزاری 1

  واحد هوشمندسازی ساختمان و سیستم های حفاظتی و نظارتی  2

  مدیریت 3

  فکس 4

   

 • ايميل ما

  info[at]ipiran.ir

  support[at]ipiran.ir

برای ما بنویسید