آیپ

شرکت آیپ

ایمن پردازان

ایمن پردازان مبتکر کاسپین

هوشمند سازی

خانه هوشمند

طراحی وب سایت

برنامه نویسی

طراحی و تولید نرم افزار

سیستم های حفاظتی و نظارتی

رشت

گیلان

نرم افزار پزشکان

نرم افزار مدیریت مطب

سیستم جامع مدارس آنلاین

نرم افزار آنلاین املاک

سیستم های امنیتی

دریافت گواهینامه FIPS140-2 برای محصولات تحت شبکه ورتینا

FIPS Validation

کمپانی ورتینا ، با افتخار اعلام میدارد که گواهینامه FIPS( Federal information Processin Standard) ایالت متحده را به دست آورده ، که این مهم نقطه عطف دیگری در برنامه امنیت سایبری محصولات ورتینا می باشد.

FIPS 140-2 استاندارد رمزگذاری دولتی ایالات متحده است که توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری NIST که بخشی از اداره بازرگانی ایالت متحده می باشد ایجاد شده است . FIPS 140-2  توسط سازمان های دولتی فدرال در ایالت متحده و کانادا مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین در صنایع نظارتی نظیر امور مالی، خدمات بهداشتی ، حقوقی و خدمات پس از فروش و همچنین تجارت استفاده می شود. ماژول رمزنگاری ورتینا دریافت گواهینامه سطح یک FIPS 140-2 برای استفاده از هردو محصول NVR و دوربین IP است . ورتینا به طور کلی معتقد است، صنعت نظارت تصویری، استانداردهای مشابه ای را که توسط دولت ها و صنایع بسیار مدیریت شده و مورد استفاده قرار می گیرد را به کار گیرد.این استاندارد به ۴ سطح امنیتی تقسیم می‌شود که سطح ۱ ساده ترین و سطح ۴ پیشرفته ترین و بالاترین سطح امنیت است.

یکی از شناخته شده ترین استانداردهای امنیتی در سراسر جهان FIPS 140-2 است که توسط استانداردهای متعدد و سازمان های بین المللی تست، از جمله استاندارد ISO استفاده می شود.

شرکت های فن آوری جهانی مانند اپل، مایکروسافت، سیسکو و گوگل اعتبار FIPS 140-2  را بدست آورده اند. فرایند اعتبار بخشی FIPS140-2 یک فرایند جامع است و شامل مجموعه ای از آزمایشات دقیق توسط یک آزمایشگاه امنیتی مستقل و معتبر ایالت متحده و مورد تائید NIST می باشد.

ورتینا  به طور جدی امنیت سایبری را بر عهده گرفته و از تمامی قوانین و مقررات در کشورهایی که در آن فعالیت دارد را پیروی می کند. با رعایت انطباق با استانداردهای سخت گیرانه، محصولات Vertina مطابق استانداردهای پیشرو در صنعت ایمنی و امنیتی شامل ISO270001  و   ISO9001:2008 و CMMI Level5  و AICPA SOC تولید می شود.

 

محصولات ورتینا , نمایندگی محصولات تحت شبکه ورتینا, گواهینامه امنیت شبکه ورتینا , سوییچ رکوردر دوربین مداربسته ورتینا , Vertina Network CCTV , محصولات تحت شبکه ورتینا در رشت , فروشگاه قطعات ورتینا در گیلان , نماینده فروش استان گیلان دوربین مداربسته ورتینا , گروه مهندسین آیپ , FIPS چیست؟ , FIPS 140-2 چیست ؟ , گواهینامه FIPS140-2

درباره ما

About our Company

 • درباره ما و چشم انداز

  About Us & Vision

 • مزیتهای استفاده از خدمات ما

  Advantage of Our Services

 • همکاران

  Associates

برخی از پروژه های اجرایی

Projects by Company

انتخاب کنید

مشتريان

به ما بپیوندید

همکاران

Associates

ایثار پژوم

مدیر عامل

محمدرضا حقیقت

امور اداری

سهیل پورغلام

تکنسین فنی

حمید تورانی

برنامه نویس

به ما
بپيونديد

درخواست شغل

ارتباط با ما

 • آدرس

  دفتر مرکزی : رشت، گلسار، بلوار دیلمان، روبروی خیابان شیرخانی، خیابان بوستان، انتهای مهستان 1، ساختمان آیپ، واحد 2

 • تماس با ما

  تلفن تماس : 09 55 76 33-013

   

  داخلی ها :

  واحد پشتیبانی و توسعه محصولات نرم افزاری 1

  واحد هوشمندسازی ساختمان و سیستم های حفاظتی و نظارتی  2

  مدیریت 3

  فکس 4

   

 • ايميل ما

  info[at]ipiran.ir

  support[at]ipiran.ir

برای ما بنویسید